Програма проведення Всеукраїнського турніру юних інформатиків 6 – 10 квітня 2012 року

На виконання наказу №234/28 від 28.02.2012 «По проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та фінальних етапів турнірів у 2011/2012 навчальному році» підготовлена наступна програма проведення Всеукраїнського турніру юних інформатиків на базі Херсонського державного університету (кафедра інформатики).

Програма Всеукраїнського турніру юних інформатиків

6 – 10 квітня 2012 року

Херсонський державний університет

Кафедра інформатики

 

5 квітня (четвер, підготовчий день)

 

Час

Захід

Відповідальні

10.00 Зустріч Панькова Андрія Вікторовича, голови оргкомітету турніру
  • Кобець В.М.
12.00-15.00 Встановлення локальної мережі між кожною парою комп’ютерів для кожної команди турніру, від’єднання комп’ютерів від Інтернету, ауд. 252
  • Столяров О.І.
  • Шкворець В.В.
  • Марчук Є.В.
15.00-17.00 Апробація системи перевірки завдань з програмування на встановлених комп’ютерах, ауд. 252
  • Алфьоров Є.А.
  • Блінов І.О.



6 квітня    (п’ятниця, І день)


Час

Захід

Відповідальні

9.00-12.00 Встановлення 10 комп’ютерів в ауд. 252
  • Столяров О.І.
  • Шкворець В.
  • Марчук Є.В.
12.00-15.00 Встановлення локальної мережі між кожною парою комп’ютерів для кожної команди турніру, від’єднання комп’ютерів від Інтернету, ауд. 252
  • Столяров О.І.
  • Шкворець В.
  • Марчук Є.В.
15.00-17.00 Апробація системи перевірки завдань з програмування на встановлених комп’ютерах, ауд. 252
  • Алфьоров Є.А.
  • Блінов І.О.
  • Федорченко К.А.
  • Саржан Є.Н.
15.00-17.00 Організація online трансляції за допомогою web-камери
  • Федорченко К.А.
  • Саржан Є.
8.30-14.00 Заїзд, розміщення та реєстрація учасників турніру(м. Херсон, вул. Літейна 1 та 2, Херсонський державний університет, т. 32-67-82)

 

14.00-15.00 Обід, кафе Херсонського академічного ліцею
15.00-16.30 Реєстрація, інструктаж членів журі, керівників команд
16.30-17.30 Урочисте відкриття турніру (Херсонський державний університет) Головний корпус, 2 поверх, ауд. 256 конференц зала

 

17.30-18.00 Перехід до гуртожитку ХДУ № 3,4 (вул. Літейна, 2)
18.00-19.00 Вечеря, кафе Херсонського академічного ліцею
19.30-21.00 Підготовка учасників до турніру
19.30-23.00 Робота членів журі, а.511
  • Співаковський О.В.
  • Львов М.С.
  • Кушнір Н.О.
  • Блінов І.О.
  • Сисоєнко Н.А., КЗ ХАНО
  • Кравцов Г.М. (консультування)
  • Песчаненко В.С. (консультування)
  • Круглик В.С. (консультування)

 

 

7 квітня  (субота, ІІ день)

 

7.30-8.00 Перехід до кафе,вул. 40 років Жовтня, 27
8.00-9.00 Сніданок, кафе Херсонського академічного ліцею
9.00-13.00 Захист завдань І туру, а.252
  • Співаковський О.В.
  • Львов М.С.
  • Кушнір Н.О.
  • Блінов І.О.
  • Сисоєнко Н.А., КЗ ХАНО
  • Кравцов Г.М. (консультування)
  • Песчаненко В.С. (консультування)
  • Круглик В.С. (консультування)
13.00-14.00 Обід, кафе Херсонського академічного ліцею
14.30-17.30 Захист завдань І туру, а.252
  • Співаковський О.В.
  • Львов М.С.
  • Кушнір Н.О.
  • Блінов І.О.
  • Сисоєнко Н.А., КЗ ХАНО
  • Кравцов Г.М. (консультування)
  • Песчаненко В.С. (консультування)
  • Круглик В.С. (консультування)
18.00-19.00 Вечеря, кафе Херсонського академічного ліцею
19.00-19.30 Перехід до гуртожитку ХДУ № 3, 4 (вул. Літейна, 2)
19.30-21.00 Підготовка до ІІ туру, вільний час (відпочинок)

 

8 квітня  (неділя, ІІІ день)

 

7.30-8.00 Перехід до кафе,вул. 40 років Жовтня, 27
8.00-9.00 Сніданок, кафе Херсонського академічного ліцею
9.00-13.00 Виконання завдань ІІ туру, а.252
  • Співаковський О.В.
  • Львов М.С.
  • Кушнір Н.О.
  • Блінов І.О.
  • Сисоєнко Н.А., КЗ ХАНО
  • Кравцов Г.М. (консультування)
  • Песчаненко В.С. (консультування)
  • Круглик В.С. (консультування)
13.00-14.00 Обід, кафе Херсонського академічного ліцею
14.30-17.00 Захист завдань ІІ туру, а.252
  • Співаковський О.В.
  • Львов М.С.
  • Кушнір Н.О.
  • Блінов І.О.
  • Сисоєнко Н.А., КЗ ХАНО
  • Кравцов Г.М. (консультування)
  • Песчаненко В.С. (консультування)
  • Круглик В.С. (консультування)
17.00-18.00 Вечеря, кафе Херсонського академічного ліцею
18.00-18.30 Перехід до гуртожитку ХДУ № 3, 4 (вул. Літейна, 2)
18.30-21.00 Підготовка до ІІІ туру, вільний час (відпочинок)

 

 

9 квітня  (понеділок, ІV день)

 

7.30-8.00 Перехід до кафе,вул. 40 років Жовтня, 27
8.00-9.00 Сніданок, кафе Херсонського академічного ліцею
9.00-13.00 Виконання завдань ІІІ туру, а.252
  • Співаковський О.В.
  • Львов М.С.
  • Кушнір Н.О.
  • Блінов І.О.
  • Сисоєнко Н.А., КЗ ХАНО
  • Кравцов Г.М. (консультування)
  • Песчаненко В.С. (консультування)
  • Круглик В.С. (консультування)
13.00-14.00 Обід, кафе Херсонського академічного ліцею
14.30-17.00 Екскурсія (презентація компанії DataArt, Херсонського державного університету, лабораторій і відділів ІТ)
  • Щедролосьєв Д.Є., директор ХФ DataArt
  • Денисенко О.
  • Кобець В.М.
17.00-18.00 Вечеря, кафе Херсонського академічного ліцею
18.00-18.30 Перехід до гуртожитку ХДУ № 3, 4 (вул. Літейна, 2)
18.30-21.00 Відпочинок

 

 

10 квітня (вівторок, Vдень)

 

7.30-8.00 Перехід до кафе,вул. 40 років Жовтня, 27
8.00-9.00 Сніданок, кафе Херсонського академічного ліцею
9.00-11.00 Закриття турніру, вручення призів переможцям й учасникам, а.256
11.30 – 13.00 Обід, кафе Херсонського академічного ліцею
13.00-14.00 Від’їзд учасників
  • Сисоєнко Н.А.,
  • Матяш Л.В., директор студмістечка
14.00-16.00 Обід членів журі й оргкомітету
  • Вінник М.О.,
  • Кушнір Н.О.,
  • Кобець В.М.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Fatal error: Class 'Get_links' not found in /home/ksuict/iturnir.kspu.edu/www/wp-content/themes/WebTech/comments.php on line 41